Popüler Analist 2 Altcoin İsmi Verdi: Kopuşa Hazırlanıyorlar!

Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, Dogecoin’in yükselişe geçmesi halinde başka bir meme coin’in de bu heyecandan faydalanacağına inanıyor. Analist ayrıca, lider altcoin Ethereum’un Bitcoin karşısında güç kazanacağını söylüyor. Analist, son olarak lider kripto paranın durumunu değerlendiriyor.

Inmortal: DOGE pompalarsa FLOKI de onu takip eder!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası rollercoaster yolculuğuna devam ediyor. Lider kripto Bitcoin 60 bin doların altını gördükten sonra 65 bin dolara kadar sıçradı. Bununla birlikte halving etkinliğine saatler kala bu ivmesini korumakta zorlanıyor. Bitcoin’in tıkanıklık yaşaması piyasanın genelini etkisi altına alıyor. Bununla birlikte traderlar ve yatırımcılar ilerisi için hazırlık yapıyor. Inmortal takma adlı analist, Floki’nin (FLOKI), meme coin destekçileri tarafından “DOGE Günü” olarak adlandırılan 20 Nisan’da bir çıkış yapmaya hazır olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, “4/20’de DOGE pompalanacak mı? Evet ise FLOKI de onu takip edecek. Onay 0,00016’nın üzerinde.”

Kaynak: Inmortal

Grafiğine göre analist, 0,00016 dolar seviyesini desteğe çevirirse FLOKI’nin kopuşu onaylayacağını öne sürüyor. Bu arada, yazı sırasında FLOKI, günlük grafiğinde %1,4 artışla, 0,000141 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, haftalık grafiğinde ise %23,5 değer kaybetti.

Analiste göre lider altcoin, 0,055 BTC’nin üzerine uçacak!

Piyasadaki son gelişmeleri değerlendiren Inmortal, lider altcoin için umutlu konuşuyor. Analist, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı bir kırılma için hazırlandığını tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, “Tam dibi zamanlamak kolay olmadığı gibi gerekli de değil. Bu düşük seviyenin piko dip olduğunu söylemiyorum, ancak yapılar ve genel hissiyat bunun bir dip oluşumu olduğunu gösteriyor. Strese gerek yok, 0,055 BTC’nin üzerine uçuyoruz.” diyor.

Kaynak: Inmortal

Bu arada ETH/BTC yazı sırasında 0,048 BTC (3.066 dolar) işlem görüyordu.

Bitcoin piyasa dibine ulaştı mı?

Son olarak Inmortal, lider kripto Bitcoin’i (BTC) ele alıyor. Analist, BTC’nin piyasanın dibine ulaşmış gibi göründüğünü söylüyor. Bu konudaki görüşlerini ise şu şekilde ifade ediyor:

Belki başka bir yükseliş görürüz, belki de görmeyiz, ancak bu bir dip gibi hissettirmeye başlıyor. Boğa ayrışması! Fiyat düşük aralıkta (tüm zamanların en yüksek seviyesinden %19 aşağıda). Düşüş trendi hızlanmıyor.

Kaynak: Inmortal

Bu arada Bitcoin, gün içinde sert hareketler gördü. Son 59.600 dolara düştükten sonra 65.480 dolara kadar yükseldi. Mevcut durumda ise üst seviyeye yakın bir konumda karar kıldı. BTC, yazı sırasında günlük bazda %1,5 artışla 64.640 dolar seviyelerinde işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x