IKEA saatliği 550 liradan çalışan eleman arıyor


ROBLOX VE METAVERSE DÜNYASI

Roblox, kullanıcılarına kendi oyunlarını yaratma veya mevcut oyunlara katılma imkanı sunarak sınırsız eğlence vadediyor. Her ay milyonlarca kullanıcıya ulaşan bu platform, yaratıcı özgürlüğü ile dikkat çekiyor. Metaverse benzetmesi yapılan Roblox, birçok ünlü markanın sanal mağaza açtığı bir dünya haline geldi. Şimdi ise bu ünlü markalar arasına IKEA da katıldı.

DOLGUN MAAŞ VE ÇALIŞMA KOŞULLARI

IKEA, Roblox’taki sanal mağazasında çalışacak elemanlar için dolgun bir maaş sunuyor. Ancak, bu pozisyona başvurmak için İrlanda veya İngiltere’de yaşıyor olmanız gerekiyor. Tamamen uzaktan çalışılacak bu işte saatlik 13,15 sterlinlik bir maaş teklif ediliyor ki bu da günümüz kuruyla saatlik yaklaşık 550 TL’ye denk geliyor.

İŞ İLANININ DETAYLARI

IKEA’nın internet sitesinde yer alan iş ilanında, “Piksellere dönüştürülmek konusunda ne düşünüyorsunuz?” gibi ilginç sorular bulunuyor. Ayrıca, “Bizimle birlikte departman değiştirme, becerilerinizi geliştirme ve terfi etme fırsatına sahipsiniz. IKEA’da kariyer gelişimi benzersizdir çünkü herhangi bir yönde gelişebilirsiniz. İnsanları sadece bir CV’deki tüm doğru kutuları işaretlemek yerine değerlerimize göre işe almaya inanıyoruz.” ifadeleri yer alıyor. Bu iş, kariyerine yeni bir yön vermek isteyenler için oldukça cazip görünüyor.

BAŞVURULAR VE FIRSATLAR

Bu şartlar ve fırsatlar aklınızı çeldiyse, iş ilanının detaylarına göz atmanızda fayda var. Sanal dünyada kariyer yapmak ve IKEA’nın değerleriyle çalışmak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın. Belki de bu iş, şu anki işinizden istifa etmenize değecek kadar iyi olabilir.

IKEA’nın Roblox’ta açtığı sanal mağazada dolgun maaşla çalışacak eleman arayışı, metaverse dünyasında yeni kariyer fırsatları sunuyor.

İrlanda ve İngiltere’deki adaylar için sunulan bu pozisyon, uzaktan çalışma imkanı ve cazip maaşı ile dikkat çekiyor. Siz de bu fırsatı değerlendirmek ve sanal dünyada kariyer yapmak istiyorsanız, hemen başvurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x