İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, yağışların en çok düştüğü Bayraklı ilçesine giderek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Tugay’a Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan, İtfaiye Dairesi Başkanı İsmail Derse ve mahalle muhtarları eşlik etti. Başkan Tugay, öncelikle Bayraklı Sevgi Yolu’ndaki esnafı ziyaret etti ve ardından evi zarar gören vatandaşları ziyaret etti.